Team: Team Exiles (UK)

All Players

Real name NAF name NAF #
Lunchmoney (SteamPunk Rats)
Lunchmoney
12145
CeeTee (Corvus Crows)
CeeTee
9370
DeeTee (Scorpion Legion)
DeeTee
13741
Tempest (Dondarrion's Dancers)
Tempest
16592
Hudson (Isla's Icehearts)
Hudson
9922
Darkson (Croakland Raiders)
Darkson
102

Round Table Match
Round 1 RH11 LES REMIS (F) Team Exiles (UK)
a azzroag
Roazhon BB Klub
(Undead)
v.s. Lunchmoney
SteamPunk Rats
(Skaven)
2 - 1 (2 - 3)
b Bosk
Les inguiz rémis
(Ogre)
v.s. Darkson
Croakland Raiders
(Lizardman)
0 - 3 (5 - 5)
c Scampi
La Bande à Erik
(Norse)
v.s. Tempest
Dondarrion's Dancers
(Wood Elf)
2 - 0 (2 - 0)
d Fizzle
Lizardmen
(Lizardman)
v.s. CeeTee
Corvus Crows
(Dark Elf)
1 - 0 (1 - 0)
e Magikmoon
Wild Pumpkins
(Dark Elf)
v.s. Hudson
Isla's Icehearts
(Norse)
4 - 0 (3 - 2)
f Shogunfrance
Chris Mouss Crew
(Chaos Dwarf)
v.s. DeeTee
Scorpion Legion
(Undead)
1 - 1 (2 - 1)
Result: 4½ - 1½
Round 2 RH33 Team Exiles (UK) Team USA World Police Force (USA)
a Darkson
Croakland Raiders
(Lizardman)
v.s. zootsuitjeff
Ladies of Liberty
(Norse)
3 - 0 (0 - 2)
b DeeTee
Scorpion Legion
(Undead)
v.s. Father_Gailus
Silverspear Slayers
(Orc)
0 - 1 (1 - 3)
c Lunchmoney
SteamPunk Rats
(Skaven)
v.s. Homie
Tombstone Followers
(Undead)
1 - 1 (0 - 6)
d CeeTee
Corvus Crows
(Dark Elf)
v.s. DarkOrk20
Brutal Force
(Human)
1 - 1 (1 - 3)
e Tempest
Dondarrion's Dancers
(Wood Elf)
v.s. Onechiquita
Left Brain, Rat Brain
(Skaven)
1 - 4 (2 - 2)
f Hudson
Isla's Icehearts
(Norse)
v.s. Turrentime
El Fish de Ark
(Dark Elf)
4 - 1 (4 - 0)
Result: 3 - 3
Round 3 RH31 Team Exiles (UK) PILOU 2 (F)
a Darkson
Croakland Raiders
(Lizardman)
v.s. Bouzzy
The Pilous Scales
(Lizardman)
2 - 2 (3 - 1)
b Hudson
Isla's Icehearts
(Norse)
v.s. Chavrouze51
HaveFuns
(Skaven)
0 - 6 (6 - 4)
c DeeTee
Scorpion Legion
(Undead)
v.s. Superdave
Norden Buffalos
(Human)
2 - 1 (4 - 2)
d CeeTee
Corvus Crows
(Dark Elf)
v.s. JP
Bowl Breaker
(Dark Elf)
0 - 1 (0 - 3)
e Lunchmoney
SteamPunk Rats
(Skaven)
v.s. Ricky_tchan
Undead Like Me
(Undead)
0 - 2 (0 - 5)
f Tempest
Dondarrion's Dancers
(Wood Elf)
v.s. Gentil_Novice
Les Mouches Poisseuses
(Amazon)
0 - 2 (0 - 1)
Result: 1½ - 4½
Round 4 RH35 Team Exiles (UK) European Debt
a Darkson
Croakland Raiders
(Lizardman)
v.s. the_sage
the Reinforcement Schemers
(Dark Elf)
0 - 3 (2 - 1)
b DeeTee
Scorpion Legion
(Undead)
v.s. Tiamo69
Damn Rotten Villains
(Human)
1 - 1 (5 - 2)
c Hudson
Isla's Icehearts
(Norse)
v.s. Sebco
Woody Wood Kickers
(Wood Elf)
0 - 4 (4 - 2)
d CeeTee
Corvus Crows
(Dark Elf)
v.s. DrunkenDwarf
Bugmans Berserkers
(Dwarf)
1 - 0 (1 - 0)
e Lunchmoney
SteamPunk Rats
(Skaven)
v.s. SirSebstar
Dozie Wacht
(Norse)
0 - 2 (2 - 6)
f Tempest
Dondarrion's Dancers
(Wood Elf)
v.s. Polo64
necro kitty star's
(Necromantic)
2 - 1 (1 - 3)
Result: 2½ - 3½
Round 5 RH35 Team Exiles (UK) VESUNNA (F)
a Darkson
Croakland Raiders
(Lizardman)
v.s. Holleb
Playmates of the Year
(Human)
1 - 1 (2 - 1)
b DeeTee
Scorpion Legion
(Undead)
v.s. Feu_Follet
Saints de Petrocoria
(Dark Elf)
0 - 2 (1 - 1)
c CeeTee
Corvus Crows
(Dark Elf)
v.s. Fricotti
Les Maîtres du Vent
(Wood Elf)
1 - 0 (2 - 1)
d Hudson
Isla's Icehearts
(Norse)
v.s. Mimi_Rats
Dynamo Pripyat
(Orc)
0 - 2 (1 - 4)
e Tempest
Dondarrion's Dancers
(Wood Elf)
v.s. Paulip
La Triade d'Abydos
(Necromantic)
2 - 3 (2 - 1)
f Lunchmoney
SteamPunk Rats
(Skaven)
v.s. Patxi
Barak Varr Bloodweisers
(Dwarf)
1 - 2 (0 - 2)
Result: 1½ - 4½
Round 6 RH37 Wild Colonial Boys (AU) Team Exiles (UK)
a Brunificus
Lizards Drinking
(Lizardman)
v.s. Darkson
Croakland Raiders
(Lizardman)
2 - 2 (1 - 3)
b Hipcat
Morgheim Mosquitos
(Vampire)
v.s. CeeTee
Corvus Crows
(Dark Elf)
2 - 1 (1 - 1)
c EasyKicker
Downunder Boyz
(Orc)
v.s. DeeTee
Scorpion Legion
(Undead)
1 - 0 (0 - 0)
d Doubleskulls
Sixoaks Slaughter
(Ogre)
v.s. Hudson
Isla's Icehearts
(Norse)
2 - 0 (8 - 1)
e Scalpifig
Rockabilly Rebels
(Human)
v.s. Tempest
Dondarrion's Dancers
(Wood Elf)
5 - 2 (4 - 1)
f JoeKano
Little Horrors of Skye
(Halfling)
v.s. Lunchmoney
SteamPunk Rats
(Skaven)
1 - 1 (3 - 2)
Result: 5 - 1
Round 7 S2 Kung-Fu Panda GARBANZO! (E) Team Exiles (UK)
a Sandokan
BBC No morto
(Undead)
v.s. Darkson
Croakland Raiders
(Lizardman)
2 - 2 (1 - 0)
b Alberto
OGT Team
(Chaos)
v.s. CeeTee
Corvus Crows
(Dark Elf)
0 - 4 (3 - 2)
c Terrywolfbogard
Placalunya
(Human)
v.s. DeeTee
Scorpion Legion
(Undead)
1 - 0 (6 - 4)
d Necrox
He Petao
(Necromantic)
v.s. Tempest
Dondarrion's Dancers
(Wood Elf)
1 - 3 (3 - 3)
e Panda
Yakuza Weapon
(Norse)
v.s. Hudson
Isla's Icehearts
(Norse)
0 - 1 (3 - 3)
f FESTEN
Hillbilly Longers
(Orc)
v.s. Lunchmoney
SteamPunk Rats
(Skaven)
1 - 5 (0 - 2)
Result: 1½ - 4½
Round 8 RH37 Alsterbowl (G) Team Exiles (UK)
a captain
Green Hell 96
(Orc)
v.s. Darkson
Croakland Raiders
(Lizardman)
0 - 3 (0 - 0)
b yeash
Ugly but fast!
(Lizardman)
v.s. CeeTee
Corvus Crows
(Dark Elf)
0 - 4 (2 - 1)
c zoesky
Childs Of The Sun
(High Elf)
v.s. Tempest
Dondarrion's Dancers
(Wood Elf)
3 - 2 (0 - 1)
d Thorson
Post Mortem Pals
(Necromantic)
v.s. Hudson
Isla's Icehearts
(Norse)
1 - 1 (4 - 5)
e Raverten
Atra Aureolen
(Amazon)
v.s. DeeTee
Scorpion Legion
(Undead)
1 - 2 (1 - 0)
f magic
Drumfire Duds
(Dwarf)
v.s. Lunchmoney
SteamPunk Rats
(Skaven)
0 - 1 (1 - 1)
Result: 1½ - 4½
Round 9 RH35 Team Exiles (UK) Dappere Dodo's (NL)
a Darkson
Croakland Raiders
(Lizardman)
v.s. grotemuis
Berend botjes beuk brigade
(Undead)
0 - 1 (2 - 5)
b CeeTee
Corvus Crows
(Dark Elf)
v.s. mepmuff
Zesjescultuur
(Wood Elf)
2 - 1 (1 - 2)
c DeeTee
Scorpion Legion
(Undead)
v.s. BlueDevil
Slithering Dodobait
(Lizardman)
1 - 2 (1 - 2)
d Lunchmoney
SteamPunk Rats
(Skaven)
v.s. DukeJan
Astrozoab Car'nals
(Chaos Dwarf)
1 - 2 (4 - 2)
e Hudson
Isla's Icehearts
(Norse)
v.s. Vinz_D
the Amsterdam Wanderers
(Human)
4 - 1 (7 - 2)
f Tempest
Dondarrion's Dancers
(Wood Elf)
v.s. El_Condor
FC Hamelen
(Skaven)
0 - 4 (2 - 3)
Result: 2 - 4